KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14011030
nr 1401 1030
1800-tal, Allmoge, "Tre wisa män". Olja på duk, ej signerad. Motivet: 48x86, yttermått inklusive ram: 50x88 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:30:14
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.400 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
4.000 kr
4.000 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
31 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska